Ndërpritet sfida e Granadës së Uzunit kundër Atletik Bilbaos, ja arsyeja

10 Dhjetor 2023, 18:00 / SPORT ALFA PRESS

Ndërpritet sfida e Granadës së Uzunit kundër Atletik

Sfida në La Liga mes Granadës së Myrto Uzunit dhe Atletik Bilbaos është ndërprerë për shkak të një situate të frikshme që ka ndodhur në shkallët e stadiumit.

Një tifoz pësoi arrest kardiak dhe siç mësohet është në një gjendje të rëndë për jetën.

 

ide