Drejt ndeshjes së fundit të grupeve në Europian, koeficentët e Spanjë-Shqipëri

24 Qershor 2024, 17:36 / SPORT ALFA PRESS

Drejt ndeshjes së fundit të grupeve në Europian, koeficentët
Shqipëria dhe Spanja përballen në orën 21.00, në ndeshjen e vlefshme për Europianin. Iberikët janë të kualifikuar, ndërsa kuqezinjve u nevojiten 3 pikët.

Kompanitë e basteve, ashtu siç pritej, favorizojnë ekipin e De La Fuentes. Fitorja e Spanjës kuotohet me 1.45, ndërsa barazimi me 4.50. Një sukses i Shqipërisë vlerësohet me koeficientin 7. Takimi do të mbahet në “Dusseldorf”, me  fillim prej orës 21.00. Sfida do të gjykohet nga suedezi Nyberg.

Drejt ndeshjes së fundit të grupeve në Europian, koeficentët

 

Po ndodh...