Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

13 Qershor 2024, 07:55 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

 

Po ndodh...