Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren

25 Maj 2023, 21:32 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto së fundmi me moderatoren shumë të dashur për publikun, Bora Zemani.

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë!

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

ide