Parashikimi i motit 7 qershor 2023

7 Qershor 2023, 07:02 / AKTUALITET ALFA PRESS

Parashikimi i motit 7 qershor 2023

Moti do të jetë i paqëndrueshëm, me vranësira dhe kthjellime në zonën Perëndimore, gjatë ditës vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje në formën e rrebesheve lokale.

Temperaturat minimale do të luhaten 13-20 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 22 -25°C në veri , 24 -29°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128