Aksident në Prrenjas/ Kamionçina del nga rruga, përfundon në shinat e trenit, s'dihet nëse ka të plagosur

31 Mars 2023, 17:01 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në Prrenjas/ Kamionçina del nga rruga, përfundon

Rregjistrohet një tjetër aksident në vend. Në Prrenjas, një kamionçinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi shinat e trenit.

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur apo viktima. Ndërkohë, Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes e pritet që në orët në vijim të zbulohen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje.