Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, 4 të plagosur në Durrës

31 Mars 2023, 16:49 / AKTUALITET ALFA PRESS

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, 4 të plagosur

Një aksident me katër të plagosur është regjistruar para disa minutash në rrugën Manëz-Gjiri i Lalëzit në Durrës.

Sipas burimeve paraprake mësohet se makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Katër personat që udhëtonin me këtë mjet kanë mbetur të lënduar.

Ata janë ndihmuar nga kalimtaret e rastit, ndërkohë që Policia dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

 

Po ndodh...