Silvinjo feston 50 vjetorin e lindjes, nuk mungon urimi i veçantë i presidentit Duka

12 Prill 2024, 09:37 / SPORT ALFA PRESS

Silvinjo feston 50 vjetorin e lindjes, nuk mungon urimi i veçantë i

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo feston sot 50 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për brazilianin, nuk ka munguar as urimi i presidentit Armand Duka. Përmes një postimi në rrjetet sociale ai i uron shëndet, lumturi pafund dhe sa më shumë suksese në jetë e karrierë.

Postimi i plotë

Sylvio Mendes Campos Junior, trajneri i Kombëtares sonë, feston sot ditëlindjen dhe në emrin tim dhe të çdo anëtari të komunitetit të futbollit dua t’i uroj atij shëndet, lumturi pafund dhe sa më shumë suksese në jetë e karrierë! Gëzuar ditëlindjen Silvinjo!

 

Po ndodh...