“Atmosferë mahnitëse, hera e parë që bëj video në stadium”, Ramadani para ndeshjes: Jemi të mirë dhe duhet ta tregojmë në fushë

15 Qershor 2024, 20:49 / SPORT ALFA PRESS

“Atmosferë mahnitëse, hera e parë që bëj video

Ylber Ramadani mendon se kuqezinjtë duhet të bëjnë maksimumin sot ndaj Italisë për të marrë një rezultat në fushën e lojës ndaj Italisë. Ai foli për UEFA-n pak minuta para sfidës, duke treguar emocionet për atmosferën elektrizuese në stadium.

Është atmosferë mahnitëse. Është hera e parë që bëj video në stadiume, është hera e parë dhe po bëj video dhe shpresoj që në fund të kemi një rezultat të mirë për ta.

Padyshim do të jetë e vështirë, por e dimë dhe do të shkojmë të japim gjithçka në fushë, Nuk ka rëndësi se kush luan. Jemi një ekip i mirë dhe duhet ta tregojmë edhe në fushë”, tha mesfushori i kuqezinjve pak minuta para ndeshjes.

 

Po ndodh...