Pas mbarimit të Big Brother Vip Kosova/ Fifi hedh kunja për Lori Hoxhën

18 Mars 2023, 19:36 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Pas mbarimit të  Big Brother Vip Kosova/ Fifi hedh kunja për Lori

Mbrëmjen e djeshme përfundoi edicioni i parë i “Big Brother Vip Kosova”, ku fitues u shpall Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Pas fitores së tij reagimet kanë qenë të shumta dhe një i tillë nuk ka munguar as nga Filloreta Raçi-Fifi. Në komentin e saj këngëtarja ka përgëzuar gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality show’ të këtij lloji.

Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo.

“Big Brother VIP Kosova” hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, shtoi mes të tjerash Fifi.

Ky reagim i artistes mori një vëmendje të veçantë, për shkak se qartazi ishte një thumb për produksionin e “BBV Albania”, ku pjesëmarrëse edicionin e parë ishte vetë Fifi. Këngëtarja pas eksperiencës së saj, të cilën e la në gjysmë ka pasur disa mosmarrveshje me produksionin e reality-show-t.

Më herët ajo reagoi për promon e BBVA2, të publikuar nga “Top Channel”, ku produksioni kishte përfshirë edhe momentin kur asaj i kishte rënë të fikët.

Asokohe Fifi u shpreh ashpër duke thënë se “Top Channel”, po i shkatërron jetën.

 

Po ndodh...

ide