PS shpall fitoren në Kukës, Majko: Borxhin ndaj qytetarëve e shpërblejmë me vepra, jo me fjalë

25 Shtator 2023, 11:17 / POLITIKË ALFA PRESS

PS shpall fitoren në Kukës, Majko: Borxhin ndaj qytetarëve e
Partia Socialiste ka shpallur fitoren në zgjedhjet për kryebashkiakun e Kukësit.

Pandeli Majko, drejtues i PS-së për qarkun e Kukësit është shprehur se ky qytet i ka futur në borxh, me fitoren që morën për të udhëhequr bashkinë.

Kjo është fitore e një djali që fiton në Kukës dhe që do tu shërbejë të gjithëve pa asnjë dallim partiak. I kemi një borxh të madh Kukësit. Ky borxh nuk shpërblehet me fjalë, por me vepra”, u shpreh Majko.