‘Lekët janë fakt’/ Andi Bushati tërbon Ramën gjatë debatit (Video)

3 Shkurt 2023, 10:32 / POLITIKË ALFA PRESS

‘Lekët janë fakt’/ Andi Bushati tërbon Ramën

Kryeministri Edi Rama u përplas disa herë me gazetarin Andi Bushati gjatë debatit të mbrëmshëm në Euronews Albania. Ndërkohë që kur Edi Rama tha se nuk ka fakte, Bushati fërkoi gishtat duke i treguar se lekët janë fakte.

“’Fakte s'ka’, po së paku 225 mije USD a janë fakt?" shkruan Bushati, teksa poston videon.

Rama u shfaq në disa studio mbrëmë, duke lëshuar ngado gënjeshtra dhe mashtrime për skandalin McGonigal.

 

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128