Detaje/ Del nga rruga makina në Fier, humb jetën shoferi 58-vjeçar

12 Prill 2024, 15:32 / AKTUALITET ALFA PRESS

Detaje/ Del nga rruga makina në Fier, humb jetën shoferi

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme (12 prill) në fshatin Bidaj, Kolonjë.

Shtetasi 58-vjeçar duke drejtuar automjetin tip “Nissan” ka humbur kontrollon dhe për pasojë  automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka humbur jetën 58-vjeçari.

Njoftimi i policisë:

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë, shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.