Zhbllokohet shpejt Belgjikë-Rumani, Tielemans shënon në minutën e dytë

22 Qershor 2024, 21:16 / SPORT ALFA PRESS

Zhbllokohet shpejt Belgjikë-Rumani, Tielemans shënon në

Takimi Belgjikë-Rumani mbyll llogaritë e javës së dytë të fazës së grupeve, me dy skuadrat që janë pjesë e Grupit E në EURO 2024.

 
02’-Goool! Tielemans gjen shpejt rrugën drejt rrjetës pas asistit të dhuruar nga Lukaku dhe kalon Belgjikën në avantazh.

Formacionet zyrtare:

Po ndodh...