Axhenda/ E gjithë vëmendja te Klasikja e Shqipërisë, java e 26-të luhet në dy ditë

26 Shkurt 2024, 22:07 / SPORT ALFA PRESS

Axhenda/ E gjithë vëmendja te Klasikja e Shqipërisë, java e
Klasikja e Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Tiranës do të jetë supersfida e javës së 26. Ndeshje kjo që do të luhet ditën e shtunë, më 2 mars ora 17:00.

Po në të njëjtën kohë, Teuta dhe Erzeni do luajnë duelin e radhës me objektiv mbijetesën.

1 ditë më parë, Laçi pret Skënderbeun dhe Egnatia ekipin e Dinamos në orën 13:30.

Të premten e mbyll ndeshjea mes Partizanit dhe Kukësit, që mbahet në 17:00 te stadiumi “Arena e Demave”.

JAVA 26

01.03.2024

Laçi-Skënderbeu 13:30

Egnatia-Dinamo 13:30

Partizani-Kukësi 17:00

02.03.2024

Vllaznia-Tirana 17:00

Teuta-Erzeni 17:00

 

Po ndodh...

ide