“Tenxherja Kapakun”, seriali më i ri i Romeo Veshaj me Elvana Gjatën! Aktori emocionohet kur shikon trailerin

18 Maj 2024, 23:31 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“Tenxherja Kapakun”, seriali më i ri i Romeo Veshaj me Elvana

Romeo Veshaj ka treguar se para se të futej në BBV3 ka qenë i angazhuar me një serial i cili do tansmetohet në Top Channel.

Romeo tregon se ai do luajë krahë Elvana Gjatës dhe se e përshëndet.

Ledioni e ka emocionuar dhe surprizuar pa masë aktorin pasi së bashku me banorët e tjerë ka parë trilerin e këtij seriali i cili do transmetohet në vjeshtë të këtij viti.

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128