Pasi e tradhtoi disa herë kur ishte shtatzënë, Neymar ribashkohet me ish-partneren

10 Korrik 2024, 15:59 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Pasi e tradhtoi disa herë kur ishte shtatzënë, Neymar ribashkohet
Tetë muaj pas ndarjes së tyre të bujshme, Neymar dhe Bruna Biancardi janë rikthyer zyrtarisht së bashku.

Neymar dhe Bruna janë fotografuar së fundmi në një koncert në São Paulo, ku dukeshin shumë të dashuruar, duke u puthur me njëri-tjetrin.

Çifti njohur u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm disa ditë përpara se Bruna të lindte vajzën e tyre, kjo për shkak të tradhtive të njëpasnjëshme të futbollistit me modele të ndryshme.

Pasi e tradhtoi disa herë kur ishte shtatzënë, Neymar ribashkohet