Leonora Jakupi zbulon rrugëtimin e saj të ri, ja projekti i këngëtares

10 Korrik 2024, 14:45 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Leonora Jakupi zbulon rrugëtimin e saj të ri, ja projekti i

Leonora Jakupin jemi mësuar ta shohim si këngëtare, ku me zërin e saj mori zemrat e të gjithëve.

Së fundmi Leonorën do ta shohim në një tjetër dimension pasi vjen edhe si aktore.

Bukuroshja do të jetë së bashku me Gjylën dhe Sheqën në serialin “Me Gjylën “.

Leonora Jakupi zbulon rrugëtimin e saj të ri, ja projekti iPo ndodh...