"Jeni sulmuar të më linit mua në stol", Për çfarë e akuzon Romeo Julin?

19 Maj 2024, 10:39 / SHOWBIZ ALFA PRESS

"Jeni sulmuar të më linit mua në stol", Për

Big Brother Vip fenomeni i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekranit të gjithë shikuesit shqiptarë si në Shqipëri ashtu edhe jashtë, po vjen drejt fundit.

Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e Big Brother Vip 3. Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juliani, Egla, Meriton dhe Heidi janë banorët të cilët arritën deri në finale e madhe.

Pas mbylljes së prime-it finalistët e BBV kanë darkuar së bashku dhe kanë diskutuar më njëri-tjetrin problemet dhe dinamikat që kanë kaluar. Një prej diksutimeve ishte Juli dhe Romeo ku ky i fundit gjatë diskutimit i hedh fjalë Julit se çdo debat i tij ka qenë i kotë.

Gjithashtu ai i ka thënë Julit se debatet e tij me Eglën kanë qenë pa thelb pasi ishin vetëm ngacmime të vogla të cilat shkaktonin zhurmë të madhe që të linin pa situate Romeon. Juli nga ana tjetër i është kthyer se dhe Romeo vetë nuk ka bërë me shumë se ai përsa i përket debateve.