Grupi i Oltës thyen rregullat: Në nominim do nxjerrim Efin, Luizin dhe Kiarën

2 Shkurt 2023, 20:43 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Grupi i Oltës thyen rregullat: Në nominim do nxjerrim Efin, Luizin dhe

Olta Gixhari, Amos Zaharia dhe Dea Mishel janë bërë kokë më kokë dhe gjithë ditën e sotme kanë diskutuar që të nominojnë të shtunën.

Gjë e ndaluar kjo sipas “Vëllait të Madh” e cila duhet të ketë edhe faje nga pas. Olta është se si duke qenë se janë të shumtë në numër mund të bëjnë që në emër të nxjerrin Luizin, Kiarën dhe Efin.

“ Gjithë fuqinë ai e merr nga Efi. Hiqi Efin ai merr fond. Nuk është shpejt për Efin, ajo ka kryer ciklin,”-ka argumentuar në një moment aktorja.

Ndërsa Amosi ka tregur një taktikë si ta nxjer Armaldon nga loja: Maestro bën thjesht demoralizim. Se sa herë e sulmon bëhet personazh, do demoralizim.

Ndërkohë nga ana tjetër Dea është shprehur e “frikësuar” që do të nxjerrin atë në emër, por Olta e ka qetësuar duke thënë se janë më të shumtë në numër dhe ajo nuk rrezikon. Epo për nominimet është diskutuar e ndaluar. E sidomos ta bësh si Olta dhe “grupi” i saj gjithë ditën duke çdo strategji të mundshme.

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128