'Gjithë Shqipëria festoi me ju', Luizit i çojnë dron

2 Shkurt 2023, 19:29 / SHOWBIZ ALFA PRESS

'Gjithë Shqipëria festoi me ju', Luizit i çojnë

Dasma që Big Brother organizoi për Luizin dhe Kiarën që prej mbrëmjes së djeshme është momenti më i komentuar në rrjete sociale.

E këtë fansat nuk kanë vonuar t'ja bëjnë të ditur edhe Luizit.

Ata sot i kanë çuar një dron me një banderolë ku shihet foto e tij dhe Kiarës duke u puthur dhe mbishkrimi: "Gjithë Shqipëria festoi me ju o mret".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli Official (@luiz.ejlli)

 

Po ndodh...

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128