Rama në Paris, takim me Unionin e Sipërmarrësve të Francës

12 Prill 2024, 12:13 / POLITIKË ALFA PRESS

Rama në Paris, takim me Unionin e Sipërmarrësve të

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka nisur turin e vizitave në Paris të Francës.

Rama ka nisur takimin me Unionin e Sipërmarrësve të Francës.

Kryeministri Edi Rama postim në Facebook për takimin me Unionin e Sipërmarrësve të Francës mbi mundësitë dhe potencialin e bashkëpunimit afatgjatë”, shkruan kryeministri.

Më tej, Rama pritet të ketë një takim me presidentin e Francës, Emanuel Macron.

 

Po ndodh...