Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

25 Shkurt 2024, 08:28 / EKONOMI&SOCIALE ALFA PRESS

Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

Në kursin e këmbimit valutor sot, euro shitet me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 109 lekëve.

Këmbimi valutor 25 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,

 

Po ndodh...