Të shtëna me armë në New York, një i vrarë dhe 3 të plagosur

17 Prill 2024, 13:23 / BOTA ALFA PRESS

Të shtëna me armë në New York, një i vrarë dhe 3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bronx, New York, ku si pasojë e të shtënave me armë, një person ka humbur jetën dhe 3 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas policisë, 3 persona me skuter hapën zjarr ndaj 4 burrave. Të plagosurit janë të moshës 23 deri në 37 vjeç, ndërsa viktima është një 29 vjeçar, i cili vdiq për shkak të plagëve të marra në këmbë dhe gjoks.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për ngjarjen tragjike.

 

 

Po ndodh...