Shpërthim me tritol në Fushë Krujë, lëndë plasëse në një banesë

18 Maj 2024, 22:51 / AKTUALITET ALFA PRESS

Shpërthim me tritol në Fushë Krujë, lëndë

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në Fushë Krujë këtë të shtunë.

Sipas gazetares së Top Channel, Dorjana Bezat shpërthimi ka ndodhur në një banesë dhe ka vetëm dëme materiale.

Nuk dihet ende shkaku dhe autori i vendosjes së tritolit.

Po ndodh...