Pamjet e plagosjes në Pogradec, vëllai i 27-vjeçarit mohon se Jolldashi ka qëlluar i pari

3 Mars 2024, 18:34 / AKTUALITET ALFA PRESS

Pamjet e plagosjes në Pogradec, vëllai i 27-vjeçarit mohon se

Vëllai i 27-vjeçarit Alted Jolldashit, që mbeti i plagosur të premten në Pogradec dhe më pas u arrestua , ka mohuar versionin e policisë mbi ngjarjen.

Në një reagim me VIDEO, ai është shprehur se vëllait të tij i dolën në pritë disa persona dhe e qëlluan, ndërsa shton se nuk janë arrestuar të gjithë autorët e ngjarjes.

Vëllai i 27-vjeçarit hedh akuza të forta ndaj Deis Mekos, duke thënë se është person që mbrohet nga policia, pasi u jep atyre ryshfet, ndërsa shton se gjithashtu njihet si person që shet kokainë, jep fajde dhe zhvillon aktivitet të lojërave të fatit.

Ai gjithashtu thotë se i vëllai, rreth dy muaj më parë, është dhunuar dhe kanosur nga po këta persona që e plagosën, dhe pavarësisht denoncimit të bërë, thotë se policia nuk mori asnjë masë.

Pamjet e plagosjes

 

Po ndodh...

ide