Emri/ U shpall i zhdukur para dy javësh, gjendjet i vdekur në banesë 63-vjeçari në Elbasan

12 Prill 2024, 12:23 / AKTUALITET ALFA PRESS

Emri/ U shpall i zhdukur para dy javësh, gjendjet i vdekur në

Një 63-vjeçar është gjetur i vdekur paraditen e kësja të premte në pranë Qendres Sociale Balashë, në Elbasan.

Sipas BW, trupi i pajetë i përket shtetasit Xhaferr Spahiu, i cili rezulton të jetë shpallur i zhdukur rreth dy javë më parë nga familjarët.

Mësohet se kanë qënë banorët e zonës ata që kanë denoncuar në polici se nga banesa e të ndjerit ndjehej një erë e rëndë, dhe pas kontrolleve të policisë 63-vjeçari është gjetur i pajetë.

Nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me vdekje natyrale apo jo, sakaq trupi i tij është dërguar në morg për ekpertizë.

 

Po ndodh...