Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 5 persona

25 Shkurt 2024, 10:29 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 5 persona

Një aksident është regjistruar në aksin rrugor Lezhë-Balldre paraditen e kësaj të diele. 

Bëhet me dije se dy automJete janë përplasur me njëra-tjetrën, e si pasojë janë plagosur 5 persona.

Ata janë dërguar me urgjencë në drejtim të spitalin e Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Po ndodh...

ide