Aksident në aksin Levan-Tepelenë, 30-vjeçarja humb kontrollin e makinës

13 Qershor 2024, 09:53 / AKTUALITET ALFA PRESS

Aksident në aksin Levan-Tepelenë, 30-vjeçarja humb kontrollin e

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Levan Tepelenë.

Një mjet tip “Ford” që drejtohej nga një vajzë rreth të 30 vjeç ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rrugë në vendgjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca që kanë shoqëruar për në Spitalin e Fierit.

Sipas burimeve, vajza udhëtonte e vetme dhe shkak dyshohet përgjumja ose përdorimi i telefonit.

Po ndodh...